Fajnotka

0911 25 80 25

Zuzka

S radosťou Vám prinesiem naše novinky.

O našej čašníčke Sise

Čo láka zákazníkov do našej reštaurácie okrem skvelého jedla? No predsa atmosféra, prostredie, a samozrejme aj obsluha. 

Vo Fajnotke vieme, že staviť na milú, sympatickú a usmievavú obsluhu je zaručenou výhrou. Tí, ktorí ste už našu reštauráciu navštívili, určite nemáte jedno jediné krivé slovo na naše slniečko – čašníčku Sisu. V tomto článku Vám ju priblížime viac 😊.

Sisa má 28 rokov, vo Fajnotke pracuje od júna tohto roku, a tak sa od prvého dňa otvorenia našej reštaurácie na Vás deň čo deň usmieva spoza baru. Siska má bohaté skúsenosti vo svojom fachu – vyštudovala hotelovú akadémiu v odbore kuchár/čašník a svojej profesii sa venuje odkedy absolvovala školu. Toto remeslo jej, ako sama hovorí, učarovalo. A prečo? Vraj ju zo všetkého najviac baví práca s ľuďmi. Je veľmi šikovným článkom nášho tímu, o čom svedčí aj výzdoba nášho baru – kvetinky, doplnky a farebné prvky sú jej prácou. Ak budete teda najnovšie obdivovať naše kreatívne črepníky a naarandžované kvetinky, pochváľte rovno ju. Sisa je tá, ktorá Vám s radosťou načapuje pivko, pripraví lahodnú kávičku, alebo Vás obslúži pri kúpe našich mrazených výrobkov. Okrem toho sa s vami rada porozpráva, povtipkuje, opýta sa či vám u nás chutilo a či sa vám u nás páči. Neváhajte sa jej ani vy čokoľvek opýtať. Odpovie alebo zistí relevantné odpovede na všetky vaše otázky.

My sme sa jej opýtali:
Siska, si u nás vo Fajnotke spokojná?

Áno, veľmi sa mi tu páči. Sme tu veľmi dobrý kolektív. Neviazne tu komunikácia, ani medzi mnou a mojim šéfom, ani medzi reštauráciou a kuchyňou. Mám tu veľa kamarátov, s ktorými sa rada stretávam aj mimo práce.

Mala si možnosť odpozorovať, či už máme za prvé mesiace nášho pôsobenia aj nejakých stálych zákazníkov?

Stálych zákazníkov máme na 100%. Veľmi ma poteší, ak nás však navštívi aj niekto, kto u nás ešte nebol. Dúfam, že takých ľudí bude stále viac a viac. Aj tých, ktorí sa k nám budú stále vracať, a najmä tých, ktorým u nás chutí.

A ako ty hodnotíš našu kuchyňu, chutí ti u nás? Čo ti zatiaľ chutilo úplne najviac?

Keďže som jedák a mám rada aj mäso, aj zeleninu, tak si mám stále z čoho vybrať. Aj keď je to niekedy veľmi náročné, keďže u nás je každé jedlo kvalitné a chuťovo veľmi dobré. To, čo mi chutilo zatiaľ najviac, je veľmi ťažké povedať, keďže som ešte v žiadnom jedle nenašla chybu. Aj keď priznám sa, že jedlá z húb nie sú moje obľúbené. Avšak, za jedlá, ktoré vynášam zákazníkom, som sa ešte nikdy nemusela hanbiť. Vyzerajú a aj chutia parádne.

A čo najradšej robíš mimo svojej práce?

V prvom rade sa venujem svojmu synovi Dankovi a v krásne slnečné dni sa spolu s ním veľmi rada a často stretávam s priateľmi pri rôznych športových aktivitách. Keďže som v minulosti tancovala vo folklórnom súbore Čačina, tak si vždy rada zatancujem a zaspievam.

Aj takouto formou máte možnosť spoznať člena nášho tímu. Veríme, že našu Sisu prídete spoznať aj osobne – samozrejme, popri kvalitnom a chutnom obede 😉.

                                                                                                                                                                                                                                                                         Vaša Zuzka

Zdielajte tento článok

Share on facebook
Share on print
Share on email

Ak sa Vám páčil predchádzajúci článok, prečítajte si ich viac.

O našej čašníčke Sise

Čo láka zákazníkov do našej reštaurácie okrem skvelého jedla? No predsa atmosféra, prostredie, a samozrejme aj obsluha.  Vo Fajnotke vieme, že staviť na milú, sympatickú a usmievavú

Čítať viac »

Ako fungujú objednávky?

Fajnotka – domáca kuchyňa funguje ako donášková služba, a aj ako reštaurácia v Hoteli Šport (T. Vansovej 1, SNV). Naše vlastné reštauračné priestory sme otvorili 1.

Čítať viac »

V role dispečéra

„Fajnotka – domáca kuchyňa, nech sa páči,“ presne takýmito slovami sa začína každý jeden telefonát na čísle 0911 25 80 25, keď sa dovoláte k nám

Čítať viac »

Prečo sme iní ako ostatní

Naša pýcha, prevádzka Fajnotka – domáca kuchyňa, nie je len tak obyčajnou reštauráciou s donáškou. V čom sme teda iní, originálni, výnimoční? Rada vám to vysvetlím

Čítať viac »

Vyslovte svoj názor

POSILŇUJEME DONÁŠKU!!!

Fajnotka Vám doručí  balený domáci obed vo Vami zvolenom čase až domov alebo do práce. Stačí si objednať na 0911 25 80 25, alebo využite možnosť osobného odberu (4,30€) baleného jedla v Hoteli Šport!